מבחר הפקות
 • My Image
  Stacks Image 1485564
  אני ירושלמי

  סרטו של יהורם גאון "אני ירושלמי" וזיכרונות ילדותו, הם ההשראה למחזה המוזיקלי המקורי, שכתב וביים ירון כפכפי, אשר ראשיתו בירושלים בימים שלפני קום המדינה, וסופו באיחוד ירושלים לאחר מלחמת ששת הימים.
  זהו סיפורו של יהורם, ילד משכונת בית הכרם בירושלים בשנות הארבעים של המאה שעברה, אשר חלם בכל מאודו להיות שחקן. מלחמת השיחרור קטעה את ילדותו של יהורם והפרידה לעולמים בינו לבין סבו שהתגורר בעיר העתיקה ונקבר בהר הזיתים. 19 שנים מאוחר יותר, חוזר יהורם אל מחוזות ילדותו ופוגש את הדמויות אשר עיצבו אותה, בהבדל אחד- עתה הוא השחקן והזמר המפורסם שתמיד חלם להיות.
  המחזה שזור בשירי הזהב הקלאסיים של יהורם גאון.

 • Stacks Image 1485581
  סביב העולם בשמונים יום

  המחזמר החדש "מסביב לעולם בשמונים יום", יגיע לבימות ישראל בחנוכה 2017 הקרוב בהשתתפות צביקה הדר, רוני דלומי, הראל סקעת ועוד. ירון כפכפי כתב והלחין את המחזמר ועל הבימוי אחראי אביחי חכם.
  עלילת המחזמר תבוסס כמובן על הסיפור הידוע של ז'ול ורן "מסביב לעולם ב-80 יום" ותספר על פיליאס פוג (הראל סקעת) שייצא בניסיון לזכות בהתערבות ולהקיף את העולם ב-80 יום יחד עם משרתו האישי פספרטו (צביקה הדר) ובמהלך מסעו נתקל בדמויות שונות כגון הבלשית הפרטית (חנה לסלאו) ואאודה הנסיכה (רוני דלומי).

  המחזמר "מסביב לעולם בשמונים יום" יציג הופעות ברחבי הארץ במהלך חודש דצמבר 2017 בבית האופרה בתל אביב ובאולמות נוספים ברחבי הארץ בערים חיפה, באר שבע, נתניה, ראשון לציון, גבעת ברנר, נס ציונה, מודיעין, אשדוד ועוד.

 • Stacks Image 1485598
  דוד

  יצירת הביכורים של ירון כפכפי, עלתה לראשונה במרכז רוזין בביצוע חברי להקת השכנים של צ'יץ'. המחזמר יצר היסטריה באיזור תל-אביב והמרכז. בין השנים 1992 עד לשנת 1997 היתה עליה לרגל לראות את המחזמר ואת כוכביו הצעירים. בין הכוכבים שהתגלו במהלך הופעתם במחזמר היו נועה תשבי, יעל בר זוהר ויהודה לוי.
  המחזמר עלה לראשונה במרכז רוזין 20.10.1992, בשנת 2003 עלתה גרסה נוספת של המחזמר בבית צבי.

 • My Image
  Stacks Image 1485983
  יוסף בעל החלומות

  סיפורו של יוסף בן יעקב אבינו, עובד בעבר לעשרות גרסאות של סרטים ומחזות – אך כמו קלאסיקה אמיתית – לא נס לחו של הסיפור והוא מתגלה בכל זמן כרלוונטי.
  המחזה עלה בשנת 2008 וממשיך לרוץ ברחבי הארץ ולרגש צעירים ומבוגרים כאחד.

  ״על הבמה מתחלפת התפאורה ככל שמתקדם הסיפור, והשחקנים מחליפים עוד ועוד תלבושות יפהפיות. הקהל הצעיר מהופנט לכל אורך ההצגה, השירים קצביים וסוחפים, וניכר בשחקנים שהם נהנים מכל רגע. רגעי חרדה לגורל יוסף, אחיו ואביו הקשיש יעקב נמהלים בידיעה שהכל יבוא על מקומו בשלום. דרך המחזה המקסים והסוחף הזה לומדים הילדים על קנאת אחים, נאמנות, סליחה וכבוד להורים.״
  תמר וילרפורט, כלכליסט

Stacks Image 1485827
אודות

קורות חיים וביוגרפיה מקוצרת על ירון כפכפי

Stacks Image 1485839
צרו קשר

ליצירת קשר, שאלות, הצעות, ובירורים בנושאי אודישנים.

Stacks Image 1485851
סדנאות

סדנאות מקוריות בהנחיית ירון כפכפי

Stacks Image 1485865
הפקות

אוסף פוסטרים וקישורים למיטב ההפקות בהן היה מעורב כפכפי

Stacks Image 1485877
English

קישור לאתר באנגלית

Stacks Image 1485889
פייסבוק

קישור לעמוד הפייסבוק של ירון כפכפי הפקות